Vipmt2 - İlk Adımlar

1. Kayıt Ol

Vipmt2'ye henüz kaydolmadıysan, sayfanın üst tarafındaki kayıt bölümünden bunu gerçekleştirebilirsin. Yapman gereken sadece isim, e-posta adresi, seçtiğiniz bir şifreyi ilgili boşluklara girip, genel iş şartlarını kabul etmek olacaktır. Birkaç dakika sonra içinde kaydını etkinleştirmek için gereken linkin olduğu bir e-posta alacaksın. E-postadaki talimatları takip edip hesabınızı aktif hale getir.

2. İndir ve Kur

İndir bölümünden oyun yazılımını indirebilirsiniz. Setup dosyasına çift tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Sonrasında yapmanız gereken oyunu yükleyeceğiniz klasörü seçmek olacaktır.

3. Vipmt2'yi Başlat

Oyunu kurduktan sonra, masaüstünde Vipmt2 sembolü göreceksiniz. Aynı zamanda Windows başlat menüsünde de Vipmt2 kısayolu eklenmiş olacaktır. Oyunu başlatmak için masaüstündeki ya da başlat menüsündeki Vipmt2 simgesine çift tıklayınız. Oyun açıldığında yeni versiyon kontrolü yapacaktır. Mevcut yeni versiyon varsa otomatik olarak birkac dakika içinde yukleyip kuracaktır.

Güncelleştirme sonrası giriş ekranından server seçip kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Çıkan ekranda oluştur tuşuna basıp 3 krallıktan birini seçerek karakter seçim ekranından oynamak istediginiz karakter türünü ve cinsiyetini belirleyin. Unutmayın bu karakterler yalnızca o sunucuda kullanılabilir.